רפרטואר הצגות בית 9

שווה זהב

רוכל רחוב עני, המגדל בדוחק את בתו היחידה, מנסה למכור את מרכולתו ההזויה. כל זאת כדי לספק את משאלותיה של בתו ולגרום לה אושר. אך ביתו היחידה רוצה משהו אחר.. כשדג זהב שתקן נכנס לחייהם הכל משתנה, עם כל בקשה של עוד, ועוד, ועוד.. הכל גדל, הכל נוצץ.. אך מה באמת נוגע ללב? ומה באמת שווה זהב?
הצגה חדשה

בלשים ביער

"בלשים ביער" היא הצגת תאטרון בובות שברחה מבין ארבעה קירות אל הטבע הפתוח. בקבוצה קטנה נשוטט יחד ביער, ובלשית מקצועית תספר על חיי היצורים השוכנים בו. אם יתמזל מזלכם, היא תצטרך את עזרתכם במשימה החשובה ביותר שלה-  פתרון תעלומות עבור חיות היער. 
הצגה חדשה

קסם הנייר - הקוסם מארץ עוץ

סיפורה של דורותי בובות הנייר, היוצאת למסע קסום בין דפי ספר גדול , שנפתח בטכניקת פופ אפ. בדרך היא פוגשת חברים , המצטרפים אליה ואל טוטו הכלב שלה , בדרכם אל הקוסם מארץ עוץ. מסע של חברות וגילוי עצמי , רצון למצא את אשר חסר להם, במטרה לחזור הביתה.
הצגה חדשה

חד ושתיים

ההצגה "חד ושתיים" היא עיבוד מיוחד לאגדה היפיפייה הנרדמת בבובות צמר ותנועה. זהו מסעה של נסיכה, שיוצאת מעולמה השקט והבטוח, חוקרת את העולם שבחוץ, נדקרת ונרדמת, כיצד היא תתעורר? ההצגה נרקמת מתוך השחקניות והחצאיות שלהן, ההופכות מתלבושת לתפאורה, מהגנה לסכנה ומסכנה לתרדמה מכושפת. על במה ריקה, זוג שחקניות יוצרות עולם קסום ומעוררות לחיים את היפיפייה הנרדמת.

ילד עוגייה

כבר בקצה הרחוב, כשריח המאפים היה עולה באפך, היית מציץ לראות מה יצא זה עתה טרי מתנורה של לשה, בעלת המאפייה הכי מתוקה בכל הכפר. יום אחד מתבנית העוגיות מתרוממת עוגיה, מושיטה שתי ידיים ומזנקת מחוץ לתבנית. זהו ילד עוגיה, שתשוקה לחיים ואמונה בכוחותיו מובילים אותנו בסיפור שתפח למימדים לא צפויים…

סבא כוכבים

הצגה לכל המשפחה – סבא כוכבים, בהשראת השיר "עץ הכוכבים" סבא כוכבים זוהי הצגת תיאטרון בובות לכל המשפחה בהשראת השיר: עץ הכוכבים. סבא שלי גידל כוכבים בגינה, זה קרה בלילה כשסבתא ישנה, אחרי כל העניין עם העגבניות והמלפפונים, הוא גידל עץ של כוכבים… הרי זה ברור מאליו, כל אחד צריך כוכב.

דוד הקטן והסוד הגדול

לדוד הקטן יש סוד גדול למי יספרו? מה יקרה בטירת הסודות? האם יגלה אותו ענק היער? דרך מסעותיו והרפתקאותיו של דוד הקטן נגלה את כוחו של השיתוף ויופייה של הפשטות

צליל פעמון

הצגת בובות צמר כבשים טהור. לרועה זקן, בעל עדר כבשים אהובות, הלכה יום אחד לאיבוד "פעמונית" הסקרנית הכבשה הצעירה. האם יצליח להשיבה הביתה? "הליכה לאיבוד" הינו נושא מורכב וחשוב, אשר מעלה את שאלת תפיסת הזהות העצמית. העלילה נרקמת בהומור ורגישות, ונוצרת חוויה עוטפת ומכילה, אשר מעניקה תחושת שלום פנימי ואמון בחיים.

אור ראשון

ההצגה "אור ראשון" מביאה את סיפור חייו של תומס אלווה אדיסון, ומלווה בקטעי מוזיקה נדירים מההקלטות הראשונות של הפונוגרף. על הבמה ניצב בית קטן, על גגו עומד ילד ושמו תומס. הוא סופר כוכבים. כשיגדל הוא ימציא את נורת החשמל, את הפונוגרף ועוד אלפי המצאות אחרות ויהיה אחד הממציאים הגדולים בכל הזמנים.

המסע של מישמיש

תיאטרון צלליות סיפור קסום באור וחושך. חתלתול קטן,מלא תום וסקרנות, חש שמשהו חסר בחייו, הוא מחליט לצאת לעולם ולחפש את עצמו. משל על "הילד הפנימי" שבתוכנו, המוכן לפרוץ קדימה ולמצוא את הקסם בחיים…

פרח המדבר

ביו דיונות החול, נרקם סיפור מאבקם של שבטי המדבר הנודדים. על בארות שהתרוקנו, על גבול, חומה וגדר, על ילדי החולות החולמים, ועל סודו של פרח נדיר. הצגה פיוטית המתרחשת בסביבה בראשיתית ועושה שימוש בחול ומים

ד"ר בובעץ

מופע קומי ללא מילים על רופא הצעצועים -ד.ר בובעץ – המנסה לטפל בבובה חולה..

ניתן להזמין הצגות בטלפון הבא:
0737303031 
או השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים שנגיע עם ההצגה עד אליכם?

אנחנו מגיעים לכל איזורי הארץ עם מיטב הצגות הרפרטואר שלנו.
השאירו לנו פרטים ונשמח להיות בקשר.